iletişim
hakkımızda
anasayfa
ürünler
Dekoratif Ayna ve Çerçeve Modelleri

Alüminyum Ray Kapak Modelleri

ERN alüminyum Ray Kapak sistemleri, kurulduğu yıldan itibaren mobilya sektöründe küçük ölçekte mobilya üreticilerden , büyük ölçekli global mobilya üreticilerininde malzeme ihtiyacını sağlamaktadır.

Üretim kadromuz mesleki eğitim almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Firmamız ürettiği ürünlere kendi kişisel deneyimlerinide aktararak olası sorun ve problemlerin önüne geçmekte, müşterilerimizin ürün alımı ve siparişlerindeki yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Firmamız İdari Personeli ve Üretimdeki Çalışanları ile Müşteri memnuniyetinin bir firmanın başarısının devamı için gerekli olduğunu bilmekte ve buna uygun olarak hizmet vermektedirler.
ERN DİZAYN ALÜMİNYUM RAY KAPAK SİSTEMLERİ - CAM İŞLEME - DEKORATİF AYNALAR ve ÇERÇEVE MODELLERİ

Dekoratif Cam Modelleri


Birbirinden farklı modern, avangarde ve klasik desen türleri ile boyalı veya kumlama desenli dekoratif cam ve ayna modelleri mevcuttur.

Ayrıca isteğe göre özel olarak beğendiğiniz motifleri cam veya ayna üzerine uyguluyoruz.

Siz hayalinizi zorlayın, biz ERN DİZAYN olarak ortaya çıkaralım.

Dekoratif Ayna ve Çerçeve Modelleri

Hayalinizdeki aynayı kendiniz yaratın....
İstenilen boyut ve sınırsız kesim şekilleri ile Özel sipariş alınır

Aynalarımız Kendi İmalatımız olup en kaliteli hammadelerden imal edilmiştir ...
Bazı Sitelerde Ucuz Fiyatlara Satılan Aynaya Benzeyen Malzemelerden Üretilen Sağlıksız Özelliklere Sahip Aynaların , Özellikle Çocuk ve Çevre Sağlığına Ciddi Zararları Bulunmaktadır.

• ERN DİZAYN olarak elde kalmis veya özel olarak düsük kalite ile üretilmis ürünleri indirim, iskonto, gruplar gibi aglar üzerinden asla pazarlamayiz. • ERN DİZAYN olarak Çin'den ithal edilmis sagliga olan etkileri bilinmeyen çok ucuz aynalari kesinlikle kullanmiyoruz , %100 kaliteli, saglikli malzemeler ile Türkiyede üretim yapmaktayiz.


Ayna Modelleri

ERN DİZAYN olarak 2009 yılında Türkiye'de hizmet vermeye başlayan firmamız, siz değerli müşterilerimizin dekorasyon gereksinimlerini profesyonel bir biçimde karşılamak amacı ile kurulmuştur.

ERN DİZAYN 5 yıllık  tecrübesini, yüksek ürün kalitesi standartlarını, yüksek müşteri memnuniyeti prensiplerini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktadır.

ERN DİZAYN Dekoratif ayna, modern ayna, bombeli ayna, rezistanslı ayna ve çerçeveli ayna çeşitleriyle sektörün önde gelen üretici firmasıdır.

Alüminyum Doğrama

Neden alüminyum panjur? Her ürünün kendi avantajları vardır ve güzeldir. Alüminyum panjurlar; ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma için olduğu kadar, hava koşullarından koruması, ısısal izolasyon sağlaması yönünden de gerçek bir yapısal çözümdür.

Şöyle ki;
•Alüminyum panjurlar ile ısısal izolasyon kış mevsiminde %25'e kadar arttırılabilir.
•Solar radyasyon alüminyum panjurlar sayesinde tamamen ortadan kaldırılır.
•Alüminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar azaltır.
Panjurun özellikleri, yapısı ve kurulumun nasıl kullanıldığına bağlı olarak geniş bir etkisi vardır.
En etkin çözüm alüminyum panjurlardır. Çünkü alüminyum günlük etkilere maruz kalan yapı malzemeleri için hafif fakat aynı zamanda da güçlü ürünler-malzemeler olarak en iyi metaldir.
Mobilya Profilleri ve Çerçeveler
ERN DİZAYN Alüminyum Ray Kapak Sistemleri
Atalar Mah. Atalar Cd. No. 14/1 Atalar / Kartal - İST.  Tel: 0216 374 11 66 Fax: 0216 374 11 67 Gsm: 0530 490 17 58